Usługi po tematach:

zdrowie   duchowość   jasnowidzenie   rodzina   bezpłatne   związek

Usługi po cenie:

50zł   100zł   150zł   200zł

Diagnoza do życia ze zdjęcia

Wysyłasz mi zdjęcie, bo chcesz wiedzieć co się w Twoim życiu dzieje, a dzieje się nieciekawie. Albo po prostu jesteś ciekawy co widać w aurze, czakrach.

Nie musisz zadawać pytania ani pomagać mi w uzyskiwaniu odpowiedzi. Nic, tylko płacisz, wysyłasz fotografię a potem otrzymujesz odpowiedź, na ogół za max. dwadzieścia cztery godziny.

W czym może Ci pomóc taka usługa?

Powiedzmy, że dzięki niej możesz zobaczyć, że rozwijają się warunki energetyczne dla jakiejś choroby, albo że ktoś w Twoim życiu wpływa na Ciebie destruktywnie. Że Twój związek jest niezharmonizowany, albo że powinien się w ogóle rozwiązać, bo pięść do nosa nie pasują jak na to nie patrzeć.

Wiele może taka diagnoza pokazać i wiele osób już przestrzegła przed zagrożeniem.

Dziwisz się, może, że ze zdjęcia? Bioenergoterapeuci pracują tak z klientami, nie wierzysz to sprawdź wśród programów szkoleniowych albo ofert.

Ja patrzę trochę inaczej, niż bioenergoterapeuta, na wiele aspektów życia, nie tylko na zdrowie.

Chcesz skorzystać? Zapraszam. Za stówę (100 zł) wykonam dla Ciebie taką usługę, nie ma sprawy. Wyślij tylko zdjęcie, może być sama twarz. I możesz też zamawiać usługę dla innych - wiedz, jednak, że kiedy nie ma cudzej zgody na odczyt, informacje są na ogół ograniczone, ale potrafią być także bardzo istotne.

Pamiętaj też, że nie lubię się rozpisywać. Płacisz za jakość, nie za ilość.

Koszt:

Duży odczyt - 100 zł

Mały odczyt - 50 zł

Zobacz dane do przelewów dla klientów.