Zgłoś się, określ problem i podeślij zdjęcie

Uzdrawiająca sesja Huny to podstawowa usługa, jaką oferuję. Rodzaj dolegliwości jest nieważny. Oczywiście powinieneś lub powinnaś znajdować się pod opieką lekarza. Problemy zdrowotne (a mówię teraz o tych tzw. fizycznych) są różne, jesteśmy różnie uwarunkowani, a Huna na odległość nie jest w stanie zastąpić wszystkich aspektów terapii.

Bywa, jednak, że daje ona decydującą energię.
Nie musisz zastanawiać się co mi powiedzieć - wyślij zdjęcie (swoje lub osoby, której dotyczyć ma sesja, samą twarz, choć lepiej całą sylwetkę z przodu) a ja będę wiedział o co chodzi. Oczywiście możesz wspomnieć na początku w czym rzecz, naszkicować problem.
Wykonam ogólny przekaz, taką swoistą "pierwszą szamańską pomoc" z użyciem ogólnej metody la'a kea z Huny. Zdiagnozuję też ogólnie sytuację. Więcej szczegółów będę mógł powiedzieć w trakcie sesji.
Czytanie ze zdjęcia, taka forma diagnozy, jest częścią wielu systemów uzdrawiania, w tym bioenergoterapii polskiej, można też swobodnie korzystać z niej w Hunie.
Widzimy i diagnozujemy nie dzięki zdjęciu, ale czakrom, zdjęcie jest jedynie narzędziem przydatnym w uzyskiwaniu połączenia naszych czakr i czakr osoby uzdrawianej.
Nakłada się na niego obraz projektowany przez podświadomość osoby uzdrawianej i można bezbłędnie podać różne miejsca w ciele, które wymagają wsparcia. Robię to od wielu lat, z pozytywnym skutkiem.
I taka diagnoza, dodam, nie zastępuje lekarskiej. Nie wchodzimy w ogóle w kompetencje lekarza, robimy coś obok medycyny akademickiej a nie zamiast - prawo jest prawem.
Innymi słowy nie musisz martwić się, że powiesz mi zbyt niewiele. Będę wiedział dużo więcej, niż to, co opiszesz.
Po prostu zgłoś się, zwłaszcza gdy mocno przekonuje Cię do tego intuicja. Wielu ludzi skorzystało na tej formie pomocy, a niektórzy zamawiają sesje regularnie wiedząc, jak wiele przynosi im to korzyści i że zdrowie należy pielęgnować, a nie tylko jednorazowo wspomagać terapią.
Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Tekst do oferty: uzdrawianie fizyczne.